Navigation Horizontal | Navigation Vertical / Unternavigation | Direkt zum Inhalt

Hauptnavigation:

Inhalt:

 

Radyofrekans Cerrahisi

Downloads

En estetik sonuçlar için en hassas kesici…

Neden radyo-frekans cerrahisi?

MHz radyo cerrahide en az yanal ısıtma ile çevre dokuya herhangi bir termal zarar verilmez. Bu sebeple kHz cihazlarıyla kıyaslandığında radyo cerrahi önemli avantajlara sahiptir: daha az doku nekrozu ve skarlaşma.

Daha önceki cerrahi yöntemlerde problemler

Estetik ve plastik cerrahlar her zaman en iyi ve en yeni metotlarla çalışmak isterler. Neşter kullanılarak yapılan kesiler genellikle çekiş ve basınç ile gerçekleşir, bu da özellikle yumuşak ve ince derinin kaymasına neden olur, dolayısıyla mükemmel bir estetik imkansızdır. Lazer ile yapılan kesilerde ise aşırı ısıdan dolayı çevreleyen dokuya zarar verilebilir, bunun sonucunda ise uzun süreli ve ağrılı bir yara iyileşme süreci görülür.

Daha avantajli ve uygun fiyatlı bir metot var mı?

Radyo-frekans cerrahisi size yeni olanaklar sunar ve yukarıda bahsi geçen olumsuzlukların herhangi birini içermez. Metodun kolaylığı ve mükemmel sonuçlar vermesi en büyük özelliklerindendir.
Çoğu plastik cerrah, radyo dalgaları olmadan cerrahi müdahale düşünemiyor. Radyo cerrahi deneyimi olan doktorlar; neşter, lazer veya HF cerrahi gibi yöntemlerle karşılaştırdıklarında, radyo-frekans cerrahinin tartışmasız çok daha avantajlı olduğunu söylüyor.
Dokuya etki eden düşük ısı, iyileşme sürecini hızlandırır ve ameliyat sonrasında hastanın daha iyi hissetmesini sağlar. Doku sıkıştırılmadan önce kesiler düzgündür. Kesinin radyo-frekans elektrodu ile sterilize edilmesi, kanamayı durdurur ve neredeyse yarasız iyileşme sağlar.

 

Weitere Informationen:

İletişim

ATMOS Medikal Tic. Ltd. Şti.
Tel: +90 (216) 575 64 14
Fax: +90 (216) 575 63 51
info@atmosmed.com.tr
İletişim formu’

Broşür

Broşürünüz boş

Ürün arama

Site haritası Yazdır Koşullar